1004 70 44 - 021
1004 70 44 - 021

خرید جلد عینک هارد

جلد عینک هارد آفتابی کد 83
جلد عینک هارد آفتابی کد 86
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 88
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 89
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 90
جلد عینک هارد آفتابی B3 کد 91
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 94
جلد عینک هارد آفتابی کد 95
جلد عینک هارد آفتابی B3 کد 99
جلد عینک هارد آفتابی کد 95
جلد عینک هارد طبی بچه گانه کد 42
جلد عینک هارد طبی کد 44
جلد عینک هارد طبی کد 45
جلد عینک هارد طبی کد 46
جلد عینک هارد طبی کد 61
جلد عینک هارد طبی کد 62
جلد عینک هارد طبی کد 63
جلد عینک هارد طبی بچه گانه کد 66
جلد عینک هارد طبی B7 کد 84
جلد عینک هارد طبی B5 کد 87
جلد عینک هارد طبی B7 کد 84
جلد عینک هارد طبی کد 93
جلد عینک هارد طبی B7 کد 96
جلد عینک هارد طبی B5 کد 97
جلد عینک هارد طبی B5 کد 98

جلد عینک که به اصطلاح به آن کاور عینک هم گفته می‌شود برای محافظت از فریم عینک شما بسیار کاربردی است و هنگامی که عینک خود را در کیف یا روی میز و یا هر جای دیگری قرار دهید باعث جلوگیری از ضربه به عینک شما می‌شود و امکان شکستگی عینک را به حداقل میرساند، به جای اینکه هزینه زیادی برای خرید عینک جدید صرف کنیدبهتر است قابی با کیفیت و قیمت مناسب تهیه نمایید؛ تا در زمان و مصرف هزینه صرفه جویی کرده باشید.

در این مقاله با راهنمای خرید انواع جلد عینک هارد که از نظر قیمت بسیار مناسب هستند و کیفیت مقبولی دارند آشنا می شویم و در انتها می‌توانید نسبت به خرید جلد عینک هارد اقدام فرمایید . این مدل از جلد عینک به علت درخواست زیادی که از سوی مشتریان در اکثر سایت‌های فروش عینک صورت گرفته، ناموجود شده است. اما شما در انتهای این مطلب می‌توانید نسبت به سفارش جلد عینک هارد اقدام نمایید.

انواع جلد عینک هارد

جلد عینک هارد به علت قیمت مناسب و تنوعی که داراست برای تمامی افراد با هر سن و سلقیه‌ای مناسب است؛ یکی از انواع این قاب‌ها، مگنتی و از جنس چرم هستند که نیاز به باز و بسته کردن ندارند و با مگنتی بودنشان کار را برای خریداران آسان نموده‌اند و ناگفته نماند که این قاب‌ها نسبت به سایر جلد‌ها به راحتی باز و بسته می‌شوند. کاور عینک مدل هارد دارای طرح‌های بسیاری است که پاسخگوی هر سلیقه‌ای می‌باشد. در ادامه به معرفی برخی از بهترین مدل‌های جلد عینک هاردمی‌پردازیم:

 • هارد مگنتی استار
 • هارد مگنتی طرح بچه‌گانه
 • مگنتی طرح لی
 • طرح آبرنگی
 • طرح اسپورت
 • طرح سنگاپوری
 • مکعبی
 • گبه
 • پیچکی
 • پروانه
 • مخملی
 • سنتی
 • فانتزی کنته

جعبه عینک هارد انواع مختلف دیگری همچون پارچه‌ای زیپی، پلاستیکی و چرم در رنگ‌های مختلف دارد که هم زنانه و مردانه هستند.

راهنمای خرید جلد عینک هارد

جلد عینک هارد در جنس‌های چرم برای کسانی که از عینک خود استفاده زیادی دارند بسیار مناسب است زیرا این مدل از کاورها، دارای جعبه بسیار محکمی  هستند که به راحتی خراب نمی‌شوند. همچنین مدل‌های چرم جلد عینک هارد خوش‌دست و خوش‌ساخت بوده و استفاده را نیز برای مصرف کنندگان این محصول راحت‌تر نموده است، به خصوص برای کسانی که از عینک طبی استفاده می‌کنند، چون مدام در حال استفاده از این عینک‌‌ها هستند و نیاز این افراد جلد عینکی است که در کنار محکم بودن، به راحتی از کارنیافتد. کاور عینک هارد برای عینک‌های آفتابی نیز موجود و مناسب است و نسبت به سلیقه‌تان می توانید آن را انتخاب نمایید.

خرید جلد عینک هارد

محصولات وب‌سایت شیوا کاور دارای تنوع، کیفیت و اصالت است و شما عزیزان می‌توانید با بررسی صفحه محصولات وب‌سایت نسبت به انتخاب و خرید انواع عینک و کاور آن اقدام فرمایید.

قیمت جلد عینک هارد

میانگین قیمت این محصول از 13 هزارتومان تا 150 هزارتومان می‌باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات میتوانید به وب‌سایت شیوا کاور مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در ابتدای مقاله با انواع جلد عینک هارد مانند مگنتی، زیپی، پلاستیکی و … آشنا شدیم، که هرکدام طرح‌های مختلفی داشتند.در ادامه به قیمت و کیفیت محصول پرداختیم و در آخر نحوه خرید عینک هارد را معرفی نمودیم. شما می‌توانید سفارش خود را از طریق فروشگاه شیوا کاور انجام دهید.

طراحی و اجرا توسط ویکی دمی
اینستاگرام