1004 70 44 - 021
1004 70 44 - 021

خرید جلد عینک زنانه و مردانه اصل

جلد عینک هارد
جلد عینک پلاستیکی
جلد عینک زیپی
جلد عینک آفتابی
جلد عینک آفتابی اورجینال کد 47
جلد عینک آفتابی کد 48
جلد عینک آفتابی اورجینال کد 49
جلد عینک آفتابی کد 50
جلد عینک آفتابی اورجینال کد 51
جلد عینک زیپی آفتابی کد 39
جلد عینک زیپی آفتابی کد 40
جلد عینک زیپی آفتابی کد 41
جلد عینک زیپی آفتابی بچه گانه کد 55
جلد عینک زیپی آفتابی کد 59
جلد عینک زیپی آفتابی کد 75
جلد عینک زیپی آفتابی کد 76
جلد عینک زیپی آفتابی طرح سوراخ دار کد 78
جلد عینک زیپی آفتابی بچه گانه کد 82
جلد عینک زیپی طبی کد 73
جلد عینک زیپی طبی مات کد 74
جلد عینک زیپی طبی کد 74
جلد عینک هارد آفتابی کد 58
جلد عینک هارد آفتابی کد 83
جلد عینک هارد آفتابی کد 86
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 88
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 89
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 90
جلد عینک هارد آفتابی B3 کد 91
جلد عینک هارد آفتابی B2 کد 94
جلد عینک هارد آفتابی کد 95
جلد عینک هارد آفتابی B3 کد 99
جلد عینک هارد آفتابی کد 95
جلد عینک هارد طبی بچه گانه کد 42
جلد عینک هارد طبی کد 44
جلد عینک هارد طبی کد 45
جلد عینک هارد طبی کد 46
جلد عینک هارد طبی کد 61
جلد عینک هارد طبی کد 62
جلد عینک هارد طبی کد 63
جلد عینک هارد طبی بچه گانه کد 66
جلد عینک هارد طبی B7 کد 84
جلد عینک هارد طبی B5 کد 87
جلد عینک هارد طبی B7 کد 84
جلد عینک هارد طبی کد 93
جلد عینک هارد طبی B7 کد 96
جلد عینک هارد طبی B5 کد 97
جلد عینک هارد طبی B5 کد 98
جلد عینک استار شیشه ای مدل اکلیل دار کد 17
جلد عینک استار شیشه ای مدل اکلیل دار کد 18
جلد عینک استار شیشه ای مدل اکلیل دار کد 72
جلد عینک استار مات کد 6
جلد عینک استار مات کد 7
جلد عینک استار مات کد 8
جلد عینک استار مات کد 10
جلد عینک استار مات کد 11
جلد عینک استار مات کد 67
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 29
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 30
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 28
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 57
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 122
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 123
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 124
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 125
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 126
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 125
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 35
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 36
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 37
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 38
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 79
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 19
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 20
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 21
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 22
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 69
جلد عینک سیلوت مات کد 23
جلد عینک سیلوت مات کد 24
جلد عینک سیلوت مات کد 25
جلد عینک سیلوت مات کد 26
جلد عینک سیلوت مات کد 16
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 133
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 134
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 133
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 135
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 136
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 137
جلد عینک نایس شیشه ای کد 128
جلد عینک نایس شیشه ای کد 129
جلد عینک نایس شیشه ای کد 130
جلد عینک نایس شیشه ای کد 131
جلد عینک نایس شیشه ای کد 132
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 1
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 2
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 3
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 4
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 5
جلد عینک ونیز مات کد 12
جلد عینک ونیز مات کد 13
جلد عینک ونیز مات کد 14
جلد عینک ونیز مات کد 15
جلد عینک ونیز مات کد 16
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 31
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 32
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 33
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 34
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 56

جلد عینک را بهتر بشناسید

خرید جلد عینک یکی از مهم ترین انتخاب‌ها برای افرادی است که از عینک استفاده می کنند زیرا از عینک شما محافظت کرده و باعث می‌شود عمر عینک شما بالاتر رود. شما در خرید قاب عینک چه چیزی براتون مهمه؟ اینکه ظاهر زیبایی داشته باشه؟ اصل باشه؟ ما در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ می دهیم، تا بتوانید یک جلد عینک مناسب برای خودتان خریداری کنید.

گذشته از افرادی که از عینک طبی استفاده می‌کنند و بنا به توصیه پزشک ناچار به استفاده از آن هستند، افراد دیگری نیز هستند که به صورت دلخواه یا از سر اجبار از عینک آفتابی استفاده می‌کنند. البته توصیه پزشکان، استفاده از عینک آفتابی برای همه روزهای آفتابی سال می‌باشد. چرا که عینک آفتابی نه تنها از چشمان شما در برابر پرتوهای مضر فرابنفش خورشید محافظت به عمل می‌آورد، بلکه محافظ خوبی برای پیشگیری از ورود حشرات ریز و گرد و غبار به داخل چشم شما نیز می باشد.

جلد عینک

 اگر هم از عینک‌های طبی چه به صورت موقت (مثل عینک‌های مطالعه) و چه به صورت دائم (مثل عینک آستیگمات) استفاده می‌کنید، به خوبی در جریان هستید که برای جابجا کردن عینک به یک جلد یا کیف مقاوم نیاز دارید. بنابراین شرکت های مختلف تولید کننده عینک در کنار تولید عینک‌های گوناگون، جلد عینک‌های متنوعی را در طرح ها و رنگ های مختلف راهی بازار می‌کنند که هم می‌توانند جنبه تبلیغاتی داشته باشند هم می‌توانند آن را به عنوان یکی از لوازم جانبی محصولات خود به فروش برساند.

هر عینک دارای جلدی منحصر به فرد می باشد و می توان آن را با سلیقه خود و یا با توجه به مدرن یا قدیمی بودن آن جلد انتخاب نمود. برخی از این جلد‌ها دارای ویژگی هایی مانند: سایزبندی، طراحی، رنگ، شیوه بسته شدن، نوع، جنس و مدل هستند؛ در اینجا می خواهیم به بررسی چند مورد از ویژگی جلد‌های عینک بپردازیم.

جلد عینک فانتزی

تنوع محصولات شیوا کاور زبانزد است؛ به جرات می توان گفت که این مجموعه با داشتن بیش از 1000 مدل جلد عینک توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های انواع جلد عینک تبدیل شود.

باید گفت که در این بین بسیاری افراد به دنبال جلد عینک فانتزی هستند و می خواهند جلد عینک آن ها ظاهر جذاب و خوبی داشته باشد. به همین دلیل می توانید انواع مختلف جلد عینک فانتزی را در رنگ ها و طرح های مختلف در شیوا کاور مشاهده کنید و در صورت علاقه هر کدام که می خواهید تا تهیه بفرمایید.

جلد عینک فانتزی

جلد عینک فانتزی از آن دسته وسایلی است که برای انتخاب یا خرید آن نیازی نیست در سن خاصی باشید تا جنسیت مشخصی داشته باشید. در این دسته بندی آنقدر مدل ها و طرح های جذابی وجود دارد که می تواند هر خریداری را جذب کرده و به داشتن آن مدل وسوسه کند.

جلد عینک بچه گانه

شاید برایتان سوال پیش بیاید که جلد عینک بچه گانه چیست، اما باید گفت که با افزایش روز افزون استفاده از تلفن های همراه، بازی های کامپیوتری، تلویزیون و … این روزها کودکان زیادی هستند که از عینک استفاده می کنند. همانطور که می دانید بچه ها بازیگوش هستند و برای محافظت از عینک خود تدبیر خاصی ندارند.

به همین دلیل است که شیوا کاور با توجه به نیاز کاربران جلد عینک بچه گانه را در فروشگاه خود موجود کرد تا بتوانید برای فرزندان خود قاب عینک بخرید و از عینکشان محافظت کنید.

از آنجا که سایز عینک های بچه گانه کوچک است، بهتر است برای نگهداری درست از عینک بچه گانه، حتما قاب عینک بچه گانه تهیه کنید.

قاب عینک ارزان

با توجه به افزایش قیمت ها به صورت روزانه، همه به دنبال این هستند که وسایل مورد نیاز خود را با بهترین و منصفانه ترین قیمت تهیه کنند. در این حالت ممکن است کیفیت وسیله ای که تهیه می کنند، پایین باشد.

قاب عینک ارزان

شیوا کاور انواع مدل های  جلد و قاب عینک را در طرح ها و مدل های متنوعی در فروشگاه خود موجود کرده و شما می توانید قاب عینک ارزان را نیز از ما بخواهید. همانطور که قیمت وسیله مورد نظر شما باید منصفانه باشد، باید بتواند تمام نیازهای شما را نیز برآورده کند و از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد.

اینجاست که می گوییم می توانید جلد عینک ارزان را از ما تهیه کنید و از کیفیت آن نیز مطمئن باشید.

قاب عینک اورجینال

یکی از مواردی که افراد بسیار زیادی به دنبال آن هستند، مشاهده انواع قاب عینک و خرید آن در صورت رضایت است. در این بین افرادی هستند که می خواهند قاب عینک اورجینال داشته باشند و به دنبال فروشگاهی برای تهیه آن هستند.

ما در این مجموعه انواع مختلف قاب عینک را برای شما موجود کرده ایم تا تمام افراد با سلیقه های مختلف و نیازهای متفاوت بتوانند مدل مورد نظر خود را پیدا کنند.

به همین ترتیب می توانید قاب عینک اورجینال را در بین نمونه های موجود در سایت پیدا کرده و برای ثبت سفارش به صورت حضوری در فروشگاه حاضر شده و یا با شماره های ثبت شده در اینجا تماس بگیرید تا کارشناسان شیواکاور بتوانند شما را در این حوزه راهنمایی کنند.

جلد عینک پلاستیکی

در زمان های قدیم جلد عینک تنها با جنس خوبی یا چرمی در یک سری مدل های خیلی محدود ساخته می شد و افراد کمی می توانستند این مدل از جلد عینک ها را تهیه کنند. در واقع در آن سال ها حتی داشتن عینک نیز نیاز به صرف هزینه زیادی بود. اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی، انواع بسیار متنوعی از تمام مدل های جلد عینک طراحی و ساخته شده است و هر کسی که باشید می توانید یک عدد از این محصول را تهیه کنید.

زمانی که پلاستیک وارد صنعت شد، توانست بسیاری از مشکلات بشر برای کمبود مواد اولیه ساخت انواع وسایل مورد نیاز مردم جامعه را به یکباره برطرف کند. حالا این این ماده وارد صنعت عینک سازی نیز شد.

جلد عینک پلاستیکی

علاوه بر اینکه عینک های زیادی از پلاستیک ساخته شدند، مدل های مختلفی از انواع جلد عینک پلاستیکی نیز ساخته شد که به دلیل رنگ های متنوع، مدل های متفاوت، طرح های خاص، کیفیت و مقاومت بالا و از همه مهمتر، قیمت کاملا به صرفه، افراد بسیار زیادی متمایل شدند از این مدل جلد عینک ها استفاده کنند.

در فروشگاه ما نیز می توانید مدل های مختلف قاب عینک پلاستیکی را مشاهده کنید و در صورت نیاز به کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

قیمت جلد عینک

قیمت یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب جلد عینک است. عوامل مختلفی بر روی قیمت یک جلد عینک تأثیر گذار هستند. مهم ترین عاملی که قیمت این محصول را بالا می‌برد اورجینال و اصل بودن آن است. برندهای معروف طبیعتاً قیمت های بالاتری دارند. از دیگر عوامل می‌توان به جنس ماندگار و با کیفیت، وزن پایین، کاربری آسان، طراحی متفاوت و … نام برد.

در هنگام خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تنها قیمت را مدنظر قرار ندهید و به عوامل مهم دیگر از جمله کاربرد، جنس، کیفیت و صد البته سلیقه شخصیتان به قدر کافی اهمیت دهید. زیرا جلد عینک یکی از لوازمی است که به صورت روزمره همیشه با آن سر و کار خواهید داشت.

انواع قاب یا جلد عینک

طبیعتا قاب عینک دارای تنوع زیادی می باشد و با تغییر در انتخاب هر نوع از جلد‌ها شما می توانید ظاهر متفاوتی را برای جعبه عینکتان داشته باشید، مثلا در بعضی از قاب‌ها شما می توانید از ویژگی هایی مثل جاگیر نبودن و یا زیبایی جلد عینکتان استفاده نمایید. چند نوع قاب عینک که پرطرفدار می باشند و از استاندارد و کیفیت بالایی برخوردار هستند. شامل: جلد جیبی،جلد جعبه خودکاری و ضلعی.

 • جلد جیبی: جلدی که به راحتی قابل حمل است و جای زیادی نمی گیرد و شما می توانید هر‌جا که هستید عینکتان را همراه خود داشته باشید و از آن استفاده نمایید.
 • جلد جعبه خودکاری: همانطور که از نامش پیداست، جلدی است که به راحتی و سهولت می توانید آن را در کوچک‌ ترین جای مثل جیب شلوار یا پیراهن‌تان جای دهید و هر زمان که نیاز بود از آن استفاده کنید.
 • جلد ضلعی: جلد‌هایی که افراد به صورت آماده یا سفارشی می توانند از فروشگاه‌ به صورت آماده یا سفارشی تهیه کنند. مثل: مستطیل،مربع،لوزی و … .

انواع جلد عینک از لحاظ سایز بندی

در زمان انتخاب جلد یا قاب عینک باید به سایز مناسب آن توجه داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ترین محصوال را برای خودتان خریداری کنید. فراموش نکنید که هر چقدر جلد عینک شما ظریف‌تر و کوچک‌تر باشد، حمل آن آسان‌تر است. اما مهم ترین پارامتر در مورد سایز آن است که باید متناسب با ابعاد فریم عینک شما باشد و بتواند آن را به خوبی در خود ثابت نگه دارد.

انواع جلد عینک بر اساس طراحی

متأسفانه بسیاری از افراد توجه زیادی به طرح جلد عینک خود نمی‌کنند؛ در حالی که این وسیله، جزو لوازم جانبی بسیار پُر کاربرد است و مدام به چشم می‌آید. بنابراین به شکل و طرح آن توجه کافی داشته باشید. اگر می خواهید در مهمانی‌های مهم و جلسات رسمی-کاری جلد عینک خود را همراه داشته باشید و روی میز قرار دهید، به شما توصیه می‌کنیم از یک طرح چشم نواز و به اصطلاح با کلاس استفاده نمایید. چرا که کیفیت آن تا حدود زیادی بازگوکنندۀ ارزش خود عینک است.

انواع قاب عینک از لحاظ رنگ

در انتخاب رنگ دقت زیادی داشته باشید. به شما توصیه می‌کنیم که رنگی را انتخاب نمایید که با رنگ فریم عینک شما هماهنگی داشته باشد. در عین حال با محیط پیرامون و سایر وسایلی که در محیط کار وجود دارند رنگ متفاوتی داشته باشد تا در زمان گم شدن به راحتی پیدا شود.

برخی از قاب عینک ها به ویژه مدل های دخترانه دارای طرح و رنگ فانتزی هستند و بر روی آنها از تصاویر خاص دخترانه‌ای از جمله تصاویر شخصیت‌های کارتونی یا سلبریتی‌های مورد علاقه دختران استفاده شده تا به جذابیت آن اضافه شود. در برخی مواقع نیز جلد عینک ها دارای اشکال خاصی هستند و به صورت یک جعبه معمولی ساخته نشده‌اند. این نوع بیشتر در بین پسران جوان به چشم می خورد.

انواع جلد عینک از لحاظ طریقه باز و بسته شدن

برخی از جلد عینک‌ها به صورت افقی و برخی دیگر به صورت عمودی باز و بسته می شوند. در مورد قفل آن‌ها نیز باید به این نکته اشاره کنیم که انواع قفل عبارتند از:

 • قفل آهن ربایی
 • قفل کشی (نخی)
 • قفل دکمه ای
 • قفل چسبی

انواع قاب عینک از لحاظ شیوه استفاده

قاب عینکی که می خرید باید متناسب با نحو ی استفاده از آن باشد:

 • رومیزی: از این مدل همان طور که از اسم آن نیز پیداست، فقط برای قرار گرفتن در داخل کیف کار، کیف لوازم آرایش، یا بر روی میز استفاده می شود. کیف عینک رومیزی همیشه همراه و در دست کاربر است و در یک جا ثابت نمی باشد؛ بلکه به صورت سیّار از جایی به جای دیگر منتقل می شود.
 • کمری: افرادی که نمی‌خواهد قاب عینک خود را به طور پیوسته در دست بگیرند و بیم گم شدن آن را دارند، و یا دستان آنها به قدری مشغول است که نمی‌توانند مدام آن را در دست یا در داخل کیف قرار دهند، باید از جلد عینک کمری استفاده کنند که با عبور دادن کمربند از داخل آن می‌توانند آن را بر روی کمر خود مهار کنند تا عینک بدون خطر گم شدن همیشه همراه آنها باشد.
 • آویزی: این نوع معمولاً دارای بند ویژه‌ای برای آویخته شدن از محلی مثل جلو داشبورد ماشین یا کنار میز کار  هستند.

انواع جلد عینک از نظر جنس

جلد مورد نظر شما از چه نوعی است؟ جنس آن چیست؟ از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ طبعا جلد عینک دارای جنس های مختلفی با سختی و کیفیت بسیاری می باشد در نتیجه دست شما هنگام خرید آن باز است. در ادامه به معرفی برخی از جنس های آن می پردازیم.

جنس جلد عینک بر اساس مواد سازنده به چند نوع فلزی، چرم, پلاستیکی، پارچه‌ای، گردو، روی، طلا و چیپو تقسیم بندی می شوند؛ انواع دیگری نیز به نام جلد‌های ترکیبی از ترکیب فلز با پلاستیک ساخته می‌شوند.

 • پلاستیکی: اسم لاکی (shell) نیز شناخته می شوند؛ چرا که در گذشته، جلد هایی که فلزی نبودند از لاک لاک پشت ساخته می شدند. چند نمونه از مواد مختلفی که در این نوع جلدها به کار می روند عبارتند از: نيترات سلولز(xylonite)، استات سلولز، پروپيونات سلولز، نايلون(nylon)، پرس پکس(Perspex) يا اكريليك- پلي متيل متاكريلات، اوپتيل(Optel) و پلي ميدهاي صناعي(SPX).
 • فلزی: این جلدها در قدیم از جنس طلا و نقره بودند و برای طبقه اشراف تولید می شدند اما در این زمان برای ساخت جلد های عینک از فلزات استفاده می کنند. چند نمونه از فلزات که در تولید جلد عینک به کار رفتند. شامل: طلا، روکش طلا(gold filled)، آلومينيوم، تيتانيوم، فولاد ضدزنگ(stainless steel) و نیکل هستند.

ترکيبي(Combination Frames): به طور معمول بدنه فلزي و بخش فوقاني طوقه و دسته ها از پلاستيك هستند.

بدون طوقه(Rimless Frame): در اين جلد ها، طوقه كاملا دور عدسي قرار نگرفته و عدسي ها به وسيله چسب، پيچ و گيره، در جاي خود قرار گرفته اند.

نيمه(Half Frames): این جلد ها برای کسانی هستند که احتیاج به تصحيح نزديك دارند ولي نیازی به دور تصحیحی ندارند ساخته می شوند.

جلد هاي مخصوص: این جلد ها برای افرادی که نیاز به اصلاح دید نزدیک دارند اما نیاز به اصلاح دید دور ندارند، ساخته می شود.

جنس جلد عینک باید دارای خواص ذیل باشد:

 1. در نقاطی که با پوست در تماس است؛ به هیچ وجه تحریکی(درماتیت) ایجاد نکند.
 2. محکم و سخت باشد تا شکل جلد تغییر نکند.
 3. به خوبی صیقل(پولیش) داده شود.
 4. در مقابل اسید پوست از مقاومت خوبی برخوردار باشد.
 5. سبک و انعطاف پذیر باشد تا به سهولت آسیب نبیند.
 6. رنگ ثابتی داشته باشد و در اثر استفاده و گذر زمان، بیرنگ نشود.

انواع جلد عینک از نظر مدل

جلدهای عینک دارای مدل‌های متفاوتی هستند و با توجه به نیاز و سلیقه افراد به صورت آماده یا سفارشی ساخته و تحویل داده می شوند، شما می توانید به راحتی با تنوع بالایی که مدل‌ها دارند مدلی که باب میلتان است را تهیه کنید. چند نمونه از این مدل ها: زیپی، تاشو، مگنتی، هارد، دست دوز، فانتزی، کمری و گردنی.

 • زیپی: که دارای یک سطح نرم برای جای‌گیری عینک است و معمولا به شکل کیف لوازم تحریر می باشد و دارای یک زیپ در کناره خود است.
 • تاشو: به جای زیادی نیاز ندارد و وقتی شما عینک را در آن قرار می دهید و جلد را می بندید، مانند یک پاکت یا کیف به نظر می رسد.
 • مگنتی: فضای مناسبی را برای عینک شما داراست. علاوه بر آن با توجه به نوع باز و بسته شدن این جلد می توان گفت که جزو شیک ترین جلد‌ها می باشد.

انواع جلد عینک به لحاظ قیمتی

هر چند مهم ترین عامل در زمان خرید، قیمت آن است، اما مهم ترین فاکتور دخیل در قیمت جلد عینک نیز جنس آن می‌باشد. در عین حال دقت داشته باشید که هزینه‌ای که قرار است پرداخت کنید، به مراتب کمتر از هزینه‌ای است که در صورت شکستن عینک و نیاز به خرید یک عینک جدید صرف خواهید کرد. بنابراین در زمان خرید ، ارزش مادی و حساسیت خود عینک را نیز در نظر داشته باشید و متناسب با آن هزینه کنید.

در پایان دوباره یادآوری می کنیم که در زمان انتخاب و خرید هر نوع جلد عینکی، پارامترهای مختلف آن را در نظر بگیرید و صرفاً بر روی گزینۀ قیمت و طرح تمرکز نداشته باشید. نخستین اولویت در زمان انتخاب این است که خود عینک را در نظر بگیرید و متناسب با ارزش و اهمیتی که برای شما دارد، برای خرید جلد آن نیز هزینه کنید.

چگونه قاب عینک اصل با قیمت مناسب و با کیفیت بخریم؟

یکی از دغدغه های افراد هنگام خرید قاب عینک این است که این محصول را از کجا تهیه کنیم تا هم از تنوع بالایی برخوردار باشد و هم فاکتورهای مختلف را داشته باشد. شیوار کاور به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین فروشگاه های آنلاین خرید انواع عینک و لوازم جانبی به شما اطمینان می‌دهد که محصولات خود را به صورت اصل با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. تنوع بی نظیر کالاهای شیوا کاور به شما این قدرت را می‌دهد تا دقیقا همان چیزی که می‌خواهید را تهیه نمایید. هدف ما در این شرکت جلب رضایت مشتری است و از هیچ تلاشی در این راستا فروگذار نخواهیم کرد.

طراحی و اجرا توسط ویکی دمی
اینستاگرام