1004 70 44 - 021
1004 70 44 - 021

خرید جلد عینک پلاستیکی

جلد عینک استار شیشه ای مدل اکلیل دار کد 18
جلد عینک استار شیشه ای مدل اکلیل دار کد 72
جلد عینک استار مات کد 6
جلد عینک استار مات کد 7
جلد عینک استار مات کد 8
جلد عینک استار مات کد 10
جلد عینک استار مات کد 11
جلد عینک استار مات کد 67
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 29
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 30
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 28
جلد عینک پانیز شیشه ای لولا دار دو رنگ کد 57
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 122
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 123
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 124
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 125
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 126
جلد عینک پلیس شیشه ای شفاف کد 125
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 35
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 36
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 37
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 38
جلد عینک سون شیشه ای لولا دار کد 79
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 19
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 20
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 21
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 22
جلد عینک سیلوت شیشه ای مات اکلیل دار کد 69
جلد عینک سیلوت مات کد 23
جلد عینک سیلوت مات کد 24
جلد عینک سیلوت مات کد 25
جلد عینک سیلوت مات کد 26
جلد عینک سیلوت مات کد 16
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 133
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 134
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 133
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 135
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 136
جلد عینک ماهان شیشه ای لولا دار کد 137
جلد عینک نایس شیشه ای کد 128
جلد عینک نایس شیشه ای کد 129
جلد عینک نایس شیشه ای کد 130
جلد عینک نایس شیشه ای کد 131
جلد عینک نایس شیشه ای کد 132
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 1
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 2
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 3
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 4
جلد عینک ونیز شیشه ای مات اکلیل دار کد 5
جلد عینک ونیز مات کد 12
جلد عینک ونیز مات کد 13
جلد عینک ونیز مات کد 14
جلد عینک ونیز مات کد 15
جلد عینک ونیز مات کد 16
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 31
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 32
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 33
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 34
جلد عینک یونیک شیشه ای لولا دار کد 56

همه چیز درباره خرید جلد پلاستیکی عینک

خیلی از اوقات پیش آمده که شما عینک آفتابی یا طبی خود را در کیف، جیب یا داشبورد ماشین قرار داده‌اید و پس از مدتی متوجه شدید که عینک شما تغییر فرم داده یا دسته آن شکسته و یا حتی عدسی آن از جای خود درآمده باشد. استفاده از کیف یا جلد عینک به طور قابل ملاحظه‌ای باعث می‌شود تا از این آسیب‌ها جلوگیری شود. در واقع جلد عینک برای عینک مانند نسبت کمربند یا ایربگ خودرو به سرنشین است و حکم یک سپر را برای عینک اجرا میکند. در این بین جلدهای پلاستیکی از طرفداران زیادی برخوردار است. در این مقاله سعی داریم شما را با این نوع از قاب‌ها و مزایای آن بیشتر آشنا کنیم.

جلد عینک چیست؟

جلد، کاور، قاب یا کیف عینک، در واقع محصولی جهت حفاظت از عینک شماست. زمانی که عینک درون آن قرار می‌گیرد بجای آن که فشار یا ضربه وارده، مستقیم به عینک وارد شود، این کیف یا جلد است که باعث حفاظت عینک می‌شود. همچنین جلد عینک باعث جلوگیری از کثیفی شیشه عینک شده و نیاز شما به تمیز کردن دائم عینک را کاهش می‌دهد. جلدهای عینک از لحاظ نوع، کاربرد، رنگ و وزن انواع متفاوتی دارند که ما در ادامه با هم آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

انواع جلد عینک از نظر جنس

با پیشرفت علم و تبدیل شدن عینک به یک وسیله همه‌گیر و روزمره، جلدهای عینک نیز به شدت گسترده شده و تنوع زیادی در این محصول ایجاد شده است. در حال حاضر می‌توان گفت براساس عواملی چون ماندگاری، وزن و سلیقه افراد نوع جنس‌های کیف عینک به صورت زیر می‌باشد:

  • جلد چرمی
  • کاور پلاستیکی
  • قاب چوبی
  • کیف‌های ترکیبی (چوب و چرم، چرم و پلاستیک و …)
  • و …

جلد عینک پلاستیکی یکی از بهترین انتخاب‌ها

در ادامه قصد داریم به جلدهای پلاستیکی بپردازیم زیرا که از وزن پایین، تنوع زیاد و ماندگاری نسبتاً بالایی برخوردارند. اما مهم‌ترین ویژگی آن‌ها قیمت ارزان و مقرون به صرفه بودنشان نسبت به سایر رقباست. علاوه بر این طرح‌های بسیار متنوع و شیکی هم از این محصولات تولید شده که می‌توان از طرح شیشه‌ای، اکلیل دار، مات، شفاف و غیره نام برد.

انواع جلد پلاستیکی از نظر مدل

به دلیل پیشرفت علم در حوزه صنعت مواد پلاستیکی، تنوع در این محصولات به شدت بالا رفته است و باعث شده این جنس هم از نظر منعطف بودن و هم از نظر دوام کیفیت قابل قبولی را ارائه دهد و سازندگان جلد عینک را قادر ساخته تا مدل‌های مختلفی از قاب را به بازار عرضه نمایند. از جمله مدل‌های کاور پلاستیکی می‌توان به مدل لولادار، زیپی، هارد، خودکاری، مگنتی، کمری و … اشاره نمود. شما می‌توانید به سهولت عینک خود را درون کاور‌های پلاستیکی مدل زیپی، هارد، مگنتی و لولادار گذاشته و آن را درون کیف خود یا داشبودر ماشین قرار دهید تا مانع از آسیب به عینک خود شوید. اما مدل خودکاری به دلیل سایز کوچک می‌تواند در جیب نیز جای بگیرد. مدل‌های کمری نیز استفاده راحتی دارند.

چگونه جلد عینک خود را انتخاب نماییم؟

یکی از چالش‌هایی که ذهن دارندگان عینک را درگیر خود کرده است انتخاب جلد مناسب برای عینکشان است. برای انتخاب قاب مناسب ابتدا باید نوع عینک خود را بشناسیم.

  • طبی یا آفتابی

عینک‌های آفتابی معمولا بزرگتر از عینک‌های طبی هستند و به همین دلیل نیاز به جلدهای بزرگتری دارند. برای مثال نمی‌توان از قاب‌های خودکاری برای این مدل عینک استفاده کرد.

  • تخت یا بیس دار (کمانی)

برخی از عینک‌ها به صورت تخت بوده اما بعضی از آن‌ها کاملا بر روی چشمان شما قرار می‌گیرند؛ و به صورت بیس دار یا کمانی ساخته می‌شوند. در هنگام انتخاب کاور عینک برای عینک‌های بیس دار باید توجه داشته باشید که کمی عمق کیف بیشتر باشد تا بدون آسیب و فشار به عینک شما بتواند از آن به خوبی حفاظت نماید.

  • مدل جلد از منظر کاربرد

پس از این که نوع عینک و سایز آن مشخص شد نوبت به انتخاب مدل جلد از منظر کاربری میرسد. برای مثال کسانی مثل رانندگان تاکسی که زیاد از عینک‌ خود در محیط‌های مختلف استفاده می‌‌کنند، مدل کمری می‌تواند مناسب باشد. یا برای کسانی که در ادارات مشغولند و کارهای دفتری دارند استفاده از جلدهای خودکاری می‌تواند مناسب باشد. پس از این که شرایط مختلفی که گفته شد را بررسی کردید حال نوبت انتخاب طرح و رنگ می‌رسد. اینجا دگیر فقط و فقط سلیقه و شخصیت شما مهم است. برخی علاقه دارند که رنگ‌ها را با هم ست کنند. ست کردن رنگ جا عینکی با کفش یا کیف می‌تواند انتخاب خوبی برای این افراد باشد. برخی به طرح‌های مات و برخی به شفاف علاقه دارند و غیره.

نتیجه گیری

ما در اینجا راجع به انواع جلدهای پلاستیکی صحبت کردیم و سعی کردیم از مزایای هر کدام برای شما بگوییم. از جلمه ویژگی‌های این جلد می‌توان به سبکی، تنوع، ماندگاری نسبتاً بالا و مهم تر از همه قیمت مناسب و ارزان آن اشاره کرد. در هنگام انتخاب این جلد باید به فاکتورهای مهمی از جمله کاربرد عینک (طبی یا آفتابی)، تخت یا بیس دار (کمانی) و طرح و رنگ آن توجه کرد. شما می‌توانید برای خرید جلد عینک به سایت شیوا کاور به عنوان یکی از جامع‌ترین عرضه کنندگان عینک و محصولات مرتبط با آن دارای تنوع فوق العاده با مناسب‌ترین قیمت می‌باشد، سر بزنید.

طراحی و اجرا توسط ویکی دمی
اینستاگرام